Lütfen Javascript'i etkinleştir

Elektronik Güvenlik Sistemleri

img

Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri

Yangın vakalarının ihbarı ve gerektiğinde müdahale ederek büyümesini engelleme amacıyla tesis edilmektedir. Açık ve kapalı alanlarda detektörler aracılığıyla oluşabilecek bir yangın durumunu algılayarak, alarm verme, kontrol ve haberleşme fonksiyonlarını birlikte kullanacak şekilde yapılandırılır.
İncele
img

Hırsız Alarm Sistemleri

Alarm sistemi, ev veya işyerinin hırsızlık, tehdit, gasp, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını (Alarm İzleme Merkezi, mal sahibi, komşular) haberdar edip yardım çağırmayı sağlayan elektronik güvenlik sistemidir. Alarm izleme merkezleri panelden kendilerine gelen mesajı tipine göre kullanıcıya, polise, itfaiyeye, ambulansa yönlendirir.
İncele
img

Kameralı Güvenlik Sistemleri

Kapalı devre analog sistemlerden başlayıp IP ve uzaktan erişimli yüksek teknolojili sistemleri akıllı yazılımlarla destekleyip uyguladığımız bir çağdayız. Entegre çalışan ve sürekli kendini yenileyen sistemleri kullanarak nitelikli projeler üretiyoruz.
İncele
img

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri; tek kapıyı kontrol eden bağımsız kart okuyucularından binlerce kapıya kadar kontrol sağlayan bilgisayar bağlantılı cihazlar, proximity (yaklaşım tipi) okuyucular sayesinde kolay kullanım imkanı ve güvenlik sağlar.
İncele
img

Intercom Sistemleri

İntercom sistemler, lüx olmaktan çıkıp oturduğumuz konutun güvenliği için önemli bir hale gelmiştir. İntercom sistemleri site, bina, daire girişinizle sesli ve görüntülü konuşma olanağını sağlar.
İncele
img

Otopark Sistemleri

Otopark Yönlendirme Sistemi, otopark içerisinde sürücülerin vakitlerini ve yakıtlarını park alanında boşa harcamamalarını sağlar. Sürücünün park yerine ulaşana kadar yön gösterme okları, boş park yeri sayı ekranları ve her park yerinin üzerinde asılı duran kırmızı ve yeşil park yeri durum ışıkları ile yol gösteren akıllı bir otopark yönlendirme sistemidir.
İncele
img

Fiber Alt Yapı Çözümleri

Fiber optik, dünyada, özel sektörlerde kullanılan pahalı bir sistem olması sebebiyle, uzun yıllardan beri kullanılmasına rağmen yaygın kullanım alanı olmayan bir teknolojiydi. Fakat günümüzde, fiber optik kablo ve işçiliği bakımından oldukça ekonomik yöntemler bulunmuştur.
İncele
img

Kablosuz Alt Yapı Çözümleri

WiMax (Tamamen dış ortam baz istasyonu, Yüksek bant genişliği, Uzun menzil, NLOS (Bire bir görmeden) çalışma, Yüksek hızda mobil uygulamalar ...), LTE (Yüksek bant genişliği, Uzun menzil, NLOS (Bire bir görmeden) çalışma, Yüksek hızda mobil uygulamalar ...)
İncele