Yükleniyor...

Misyon, Vizyon & Değerler

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, profesyonel ve güvenilir çözümler bulmak, büyüme hızımızı, gelirimizi ve karlılığımızı maksimize ederek hem çalışanlarımıza hem de iş ortaklarımıza maksimum katkı ve olanak sağlamaktır. Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak en büyük arzumuzdur.

Vizyonumuz

Bilişim ve güvenlik teknolojileri alanlarında, ileri teknolojiye dayalı özgün çözümlere sahip uluslararası lider sistem entegratörü firma olmak.

Değerlerimiz

Yenilikçilik

Hedefimiz, daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmaktır. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.

Kaliteli Hizmet

Yaptığımız her işte, ürettiğimiz her projede ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alırız. Konusunun en iyisi olmaya dair inançlı ve hevesliyizdir.

Müşteri Odaklık

Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yüksek kaliteli çözümler yaratmayı, üretmeyi ve pazara sunmayı hedefleyerek hedef kitlemizin ihtiyaçlarını etkili ve hızlı bir sürede cevaplamayı amaçlarız. Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini profesyonel ürünler ile güvenilir bir şekilde karşılamayı hedefleriz. Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle; sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak isteriz. Müşterilerimizin haklarına ve zamanına saygı duyarız.

Etik Kurallara Bağlılık

Etkin bir şekilde, sadece yasal ve etik olan alanlarda rekabet eder, haksız rekabetten kaçınırız. Yarışı ve rekabeti hayatın bütün alanlarında devam etmesi gereken bir süreç olarak görürüz. Rekabetin, kaliteyi arttırıcı bir unsur olduğu fikrini savunuruz. Ahlak ve dürüstlüğümüzden hiçbir zaman ödün vermeden en üstün kalitede hizmet sunarız.

Yaratıcılık

Bir işin nasıl yapılamayacağını değil, yeni yaklaşımlar geliştirerek nasıl yapılabileceğini düşünür ve söyleriz. Standart çözümlerin farklı ihtiyaçları karşılayamadığı durumlarda bilgimizden, deneyimlerimizden, ilişkilerimizden ve teknolojiden yararlanarak ihtiyaca en uygun çözümleri hızla üretiriz. Müşterilerimizin ve birbirimizin hayatını kolaylaştırmak için yeni fikirler geliştirir ve bu fikirleri hayata geçirmek için harekete geçeriz.

Şeffaflık

İç ve dış müşterilerimizi kendilerini direkt olarak ilgilendiren konularda şeffaf olarak bilgi paylaşımı yapmayı ilke olarak benimseriz.

Ekip Ruhu

Hepimizin ilk ve ortak hedefi müşterilerimizi memnun etmektir; bunun için birbirimize destek oluruz, bize verilen desteği takdir ederiz. İyi ve doğru sistemlerin ancak en iyi ekipler tarafından meydana getirileceği bilincine sahibiz. Bireysel performans kadar ekip performansını da önemser ve destekleriz. Tüm iletişimlerimizde önce dinleriz ve ihtiyaçları anlarız. Birbirimize güvenir, birbirimizin uzmanlığına saygı gösteririz. Kararlarımızı, bütünü düşünerek ve bütüne etkilerini değerlendirerek veririz. Takım ruhu ile hareket ederek çalışanlarımızla etkin ve keyifli ortam sağlarız.

Liderlik

Yaptığımız iş ve ilgilendiğimiz konularla ilgili incelikleri, bilimsel gelişmeleri, gerçekleri her zaman rakiplerimizden önce takip eder, yetkinlikleri maksimize ederek sektörde öncülük etmeyi hedefleriz. Değişimi kucaklarız; değişimin en hızlı ve sorunsuz şekilde hayata geçmesi için kendimiz dahil herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini biliriz. Performansı objektif ve ölçülebilir kriterlere göre tanımlar, adil ve tutarlı bir şekilde değerlendiririz. İyi yapılan bir işi mutlaka takdir ederiz; aynı zamanda birbirimizi geliştirmeye yönelik geri bildirimlerde bulunuruz. Doğruluğuna inandığımız konuları rasyonel bir şekilde sonuna kadar savunur, hayata geçirmek için yapıcı bir şekilde çalışırız. Hatalarımızdan öğrenebildiğimiz ve hatalarımızı tekrarlamadığımız sürece inisiyatif kullanırız, kullanmayı teşvik ederiz. Teknoloji sektöründeki değişimde öncü, gelişimde örnek olmak isteriz.

Güvenirlik

İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

Çevrecilik

Çevremizi koruyarak, çevreye zararsız ürünlerimizle sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmeye çalışırız.

Saygı

Başta kendimiz olmak üzere tüm iş ortaklarımıza ve müşterilerimize olan saygımızı herşeyin üzerinde tutarız. Farklı bakış açılarının toplumu geliştireceğine inanırız.

Yukarı