Lütfen Javascript'i etkinleştir

Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri

img

Zayıf Akım Mühendislik Hizmetleri

Zayıf akım, elektronik güvenlik sistemleri ile bilgilendirme, analiz ve yönetim sistemlerini içeren bir unsurdur. Bu yapı içerisinde yer alan bina elektroniği kapsamında sistemlerin ayrı ayrı ve entegre çalışması gerekir. Firmamız kuruluş amacı itibari ile bu yapıların projelendirme, satış, kurulum ve devreye alma işlemlerini gerçekleştirmektedir.
İncele
img

Trafik Mühendisliği Hizmetleri

Özellikle büyük şehirlerin en büyük sorunu haline gelen Trafik bilmecesi, çeşitli çözüm modelleri ile kontrol ve analiz edilmeye çalışılmaktadır. Önemli gayrimenkul projeleri öncesinde potansiyel ulaşım sorunlarının belirlenmesinde, önemli turizm alışveriş ve konut projelerinin ulaşım ağları ile bütünleştirilmesinde etkileşim analizi çalışmaları önemli katkılar sağlar.
İncele
img

Network Sistem Danışmanlığı

Sektörler açısından artan bilginin üretilmesi, korunması, saklanması ve yeniden kullanılabilmesi network altyapılarının doğru ve ölçeklenebilir olması ile karşılanabilir. Firmalar için yaşamsal öneme sahip olan ve ses, görüntü, veri aktarımı doğru yapılandırılmış yerel ve geniş alan ağları ile mümkündür.
İncele
img

Proje ve Destek Hizmetleri

Proje ve destek hizmetleri, yeni bir sistemin kurulması veya yeni bir servisin devreye alınması gibi belirli bir plan dahilinde yürütülmesi gereken, iletişim, raporlama ve koordinasyon gerektiren çalışmaların, proje yönetimi yaklaşım ve kuralları uyarınca gerçekleştirilmesine yönelik hizmetlerdir.
İncele
img

Periyodik Bakım Hizmetleri

Periyodik bakım hizmetleri, üretici firma önerileri ve kurumların ihtiyaçlarına göre üretilen çözümler ile kurumların kullanmakta oldukları ürünlerinin en efektif şekilde, uygun çalışma ortamında olmalarını, aktif kullanım ömürlerinin uzamasını, arıza oranlarının düşürülmesini ve donanım ve yazılımların takip edilirliğini sağlamaktadır.
İncele
img

Kurulum ve Devreye Alma Hizmetleri

Projelerin hayata geçirilmesi için yapılan işlemelerin sonunda montaj ile birlikte yapılması gereken işlemlerdir. Bu aşamada gerekli ayarların yapılması, yazılımların işletilmesi ve sistemin sağlıklı çalışması için gereklilikler yerine getirilir.
İncele
img

Test ve Simulasyon Hizmetleri

Sistemin kurulmadan önce ihtiyaç ve mevcut durumu analiz etmek ve etkinliğini göstermek amacıyla gerçeği yansıtacak şekilde simülasyon ortamı sağlanır. ENESIS, CHAOS™ sisteminin kavşak yönetimini tümüyle araç yoğunluğunu baz alarak gerçekleştiren SINGULARIS algoritmalarının geliştirildiği simülasyon ortamıdır.
İncele