Lütfen Javascript'i etkinleştir

Entegre Merkezi Yönetim Sistemleri

img

Trafik Kontrol Merkezi

Trafik Kontrol Merkezi; kentlerin her gün artan ulaşım problemlerinin çözümünde trafik yönetiminin ana bileşenidir. Trafik Kontrol Merkezi ile; trafik akışının sürekliliğinin sağlanması, yol ağı kapasitesinin etkin olarak kullanılması, trafiğin 7/24 saat gerçek zamanlı izlenmesi, kontrol edilmesi, tek merkezden kontrolü ve yönetimi hedeflenir.
İncele
img

Alarm İzleme Merkezi

Alarm izleme merkezi Güvenlik çemberi içerisine alınmak istenen mekana monte edilmiş olan Elektronik güvenlik (Alarm) sistemi ile çeşitli haberleşme (Contact ID , SIA, 4-2, vs.)formatları sayesinde 24 saat kesintisiz iletişim kurarak sistemden alınan sinyalleri çok kısa sürede değerlendirir ve önceden belirlenmiş senaryolar çerçevesinde gerekli birimlere (Polis, jandarma, Abone, itfaiye, vs.) bildirir.
İncele
img

Kent Güvenlik Kontrol Merkezi

Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri; daha çok kameralı Şehir izleme Sistemleri başta olmak üzere görüntü kayıtlarının tutulması ve potansiyel alanların izlenmesi olarak algılanıyor. Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonuolarak ta anılan sistemler, Emniyet Genel Müdürlüğü araçları için tasarlanmış iletişim altyapısı olarak GPRS teknolojisini kullanan, yazılım ve mobil donanım birimlerinden oluşan, Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Bilgi Yönetim Sistemlerinin (GIS / MIS) de entegrasyonudur.
İncele
img

Video Analiz Sistemi

Kameralar hiç bir mola vermeden tam ve doğru izlenir böylece video analiz, güvenlik kameraları 7/24, 365 gün izlemek için kullanılır oysa operatör olan kişiler gözetimde ara vermiş olabilir ya da dikkati dağılabilir.
İncele
img

Özel Yazılım Çözümleri

Yazılım geliştirme ve proje yönetiminde, şirketlere özel yazılım çözümleri geliştirilerek sağlam bir teknolojik altyapı ve kullanım kolaylığı ile ihtiyaca göre hizmet sunmaktadır. Proje sıfırdan geliştirilebilir, hazır bir çözüm ihtiyaca göre de hazırlanabilir.
İncele