Yükleniyor...

İleriye dönük en akıllı yol

2004'ten beri yüzlerce firma ve kurum ile çalışarak, binlerce inanılmaz ürün kullanarak yenilikçi teknolojik projeler gerçekleştirdik.

  • Kapsayıcı
  • Sürdürülebilir
  • Yenilikçi
Lines
Image
Badge
Shape

2003 yılında Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesinden Elektronik Öğretmeni olarak mezun oluktan sonra, 1996 yılından beri bilişim sektöründe çalışmamın getirdiği tecrübe ile özel sektöre adım atıp kendi şirketimi kurdum.

2004 yılında Mustech Güvenlik & Bilgisayar Sistemleri olarak kurulan firmamız 2010 yılında Makbim Teknoloji Ltd. Şti. olarak kurumsal kimliğini güçlendirip yeni bir marka değeri kazanmıştı.

Firmamız, kurumsal güvenlik teknolojileri, zayıf akım sistemleri, satış, servis ve proje taahhüt konularında halen faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Günümüz teknolojilerine çözüm ortaklarımız ile birlikte yön veren, aktif ve hızlı gelişen sistemlerde öncülük ederek bir çok şehirde akıllı sistemler konumlandırdık. Akıllı Trafik Sistemleri, Kent Güvenlik Sistemleri , Plaka Tanıma Sistemleri gibi sistemler bunların başında gelmektedir.

Çözüm ortaklarımızın sistem, ar-ge ve yazılım desteği, firmamızın her geçen gün daha hızlı büyümesine ve esnekliğine güç katmaktadır.

Firmamız mühendislik hizmetleri ile güvenlik teknolojileri sistemlerinde doğru hizmet ve hızlı servis ile destekleyerek yeni nesil teknolojileri uygulamaya devam edecektir.

Saygılarımla...

Yukarı