Lütfen Javascript'i etkinleştir

CEO Mesajı

2003 yılında Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesinden Elektronik Öğretmeni olarak mezun oluktan sonra, 1996 yılından beri bilişim sektöründe çalışmamın getirdiği tecrübe ile özel sektöre adım atıp kendi şirketimi kurdum.

2004 yılında Mustech Güvenlik & Bilgisayar Sistemleri olarak kurulan firmamız 2010 yılında Makbim Güvenlik & Bilgisayar Sistemleri Ltd. Şti. olarak kurumsal kimliğini güçlendirip yeni bir marka değeri kazanmıştı.

Firmamız Kurumsal Güvenlik Teknolojileri, Zayıf Akım Sistemleri, satış, servis ve proje taahhüt konularında halen faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Firmamız Öncü Güvenlik Sistemleri A.Ş. nin bölge ofisi olup, bölgedeki projelerde bayilere ve kurumlara mühendislik hizmeti vermektedir. Arge kısmında ise ODTÜ Teknokent’ te bulunan 26 mühendis ve 4 teknikerin bulunduğu ortağı olduğumuz ISSD Bilişim ile proje yapmaktayız.

Var olduğumuz zaman içerisinde hizmet ağımızı genişletip hem satış hem de servis ağı sayesinde Akdeniz bölgesinin önde gelen saygın firmaları arasındaki yerimizi almış bulunmaktayız.

Günümüz teknolojilerine çözüm ortaklarımız ile birlikte yön veren, aktif ve hızlı gelişen sistemlerde öncülük ederek bir çok şehirde akıllı sistemler konumlandırdık. Akıllı Trafik Sistemleri, Kent Güvenlik Sistemleri , Plaka Tanıma Sistemleri gibi sistemler bunların başında gelmektedir.

Çözüm ortaklarımızın sistem, ar-ge ve yazılım desteği, firmamızın her geçen gün daha hızlı büyümesine ve esnekliğine güç katmaktadır.

Firmamız mühendislik hizmetleri ile güvenlik teknolojileri sistemlerinde doğru hizmet ve hızlı servis ile destekleyerek yeni nesil teknolojileri uygulamaya devam edecektir.

Saygılarımla...

Mustafa ATEŞ
Genel Müdür
Elek. Bilg. Öğrtm.